Уважаеми колеги,
Деканското ръководство на Юридическия факултет на СУ „Св. Климент Охридски“ има удоволствието да ви покани на тържествена церемония по връчване на дипломите на студентите от специалност „Право“ випуск 2025 г., която ще се състои на 20 юни 2026 г. (събота) от 15.00 ч. в зала България.
Дипломантите и гостите заемат местата си от 14.10 до 14.50 часа.
Информацията за получаване на академичните облекла (тоги и шалчета) от дипломиращите се студенти, който ще участват в церемонията може да намерите на този линк.